środa, 9 grudnia 2015

Kim jest Meander?


Czołem! 

Przy okazji pierwszego blogowego wpisu wypada się przedstawić oraz napisać parę słów o samym projekcie, który właśnie macie przed sobą, czyli blogu Meandry Mody Męskiej. Przechodząc do rzeczy.
Nazywam się Michał Frąckiewicz, zatwardziały ze mnie humanista. Lubię pisać, dlatego postanowiłem założyć tego bloga. Więcej informacji znajdziecie w zakładce - O autorze.

Słowa są dla mnie ważnym aspektem, dlatego zazwyczaj będziecie mogli nieco poczytać, ale od kiedy zacząłem interesować się ubiorem równie ważny stał się dla mnie obraz. Na blogu będą pojawiać się zdjęcia, zapewne w sporej ilości. Mojej osoby, ale również wyszukane w otchłaniach sieci - źródło zawsze znajdziecie w stopce. Aby nie być gołosłownym, już tym razem postaram się pokazać kilka zdjęć - potraktujcie je w formie zapowiedzi ;)Zapewne wielu z Was pomyśli, że mężczyźnie nie przystoi interesować się modą. Ja się nie zgodzę. Nie tylko moda ma różne oblicza i każdy może znaleźć coś dla siebie, ale jest to aspekt codziennie obecny w naszym życiu. A ja po prostu lubię dobrze wyglądać. Dodaje to pewności siebie, stanowi swego rodzaju rozrywkę, a czasem i wyzwanie.


Na blogu chciałbym Wam prezentować wiele aspektów mody. Traktuję go jako pole dla osobistych wyzwań. Chciałbym aby stanowił źródło inspiracji zarówno dla Was, jak i dla mnie. Mam nadzieję uświadamiać Was, Drodzy czytelnicy, w kwestiach stylu i wraz z Wami rozwijać własny. Dlatego znajdzie się tu miejsce dla zestawów od casualowych po eleganckie, od wspaniałych po średnie (z nich też można czerpać naukę) oraz na wiele osobistych spostrzeżeń, czy zgoła kontrowersyjnych pytań. 


Od roku możecie mnie spotkać na facebookowym fanpage'u o tożsamej z blogiem nazwie: Meandry Mody Męskiej. Zapraszam Was do aktywnego kontaktu via media społecznościowe. Będą one stanowiły naturalne uzupełnienie dla bloga.

Nie będę się silił na sformułowania, że przyświeca mi misja zmiany wyglądu "polskiej ulicy". Na to jeszcze dużo za wcześnie. Po prostu chciałbym się z Wami podzielić swoją pasją. Jeśli ktoś przy okazji na tym skorzysta, wyczytując lub oglądając coś interesującego, będę tym bardziej szczęśliwy.
Mam nadzieję, że będzie ciekawie!
Meander

6 komentarzy:

  1. Odpowiedzi
    1. Dziękuję Janie! W kwestii komentarzy zawsze można na Ciebie liczyć :)

      Usuń
  2. Tak czytam i sobie myślę, że pamiętam Cię jeszcze z czasów długiej blond kity . Ostatnio to tak całkiem bym Cię nawet nie poznała. Zastanawiałam się skąd tak naprawdę wzięła się ta zmiana ;)

    OdpowiedzUsuń